موج پرداخت پیشرو در صنعت پرداخت

paymoj.com

با بهترین ارائه دهندگان نرم افزار و سخت افزار همکاری کرده است تا یکپارچگی با کسب و کار شما را فراهم کند. صنعت شما هر چه باشد، ما بسته کاملی را طراحی می کنیم تا بتوانید بر رشد کسب و کار خود تمرکز کنید

در اين راستا paymoj مسئوليت ايجاد و پشتيباني شبکه نمایندگان پايانه‌هاي فروش و ساير ابزارهاي پرداخت با هدف گسترش نظام پرداخت الکترونيک به شبکه بانکي و بازارهاي مالي کشور را بر عهده گرفته است.

null

خودپرداز بانکی

خودپرداز بانکی
ATM

خود پردازها از دیروز تا امروز، در همه‌ی ایام هفته ، در هر جای شهر، در کنار شماست با استفاده از دستگاه های خودپرداز می توانیم بسیاری از امور بانکی خود مانند برداشت وجه، انتقال وجه، پرداخت قسط، پرداخت قبوض و … را در زمانی کوتاه انجام دهیم.

null

کیوسک پرداخت

کیوسک فروشگاهی
KIOSK

کیوسک های پرداخت در فرآیندهایی که نقش عامل انسانی قابل حذف باشد، به کار گرفته می‌شود. با این ابزار می‌توان تا حد زیادی مراجعه به کانترهای فروش و یا نوبت‌دهی را از بین برد.که با توجه به کارآمدی بالادارای نرم افزار های جذابی و اختصاصی هستند

null

پایانه فروشگاهی

پرداخت با ابزار بانکی
POS

این دسته تجهیزات با قبول انواع کارت نقدی، هدیه و کارت‌های اعتباری در محیط مجازی اینترنت، براساس بستری ایمن و استاندارد بانکی ، امکان ارایه انواع خدمات از جمله خرید اینترنتی، پرداخت قبوض، انتقال وجه داخلی و شتابی و … را به مشتریان ارایه می‌دهد.

null

درگاه پرداخت اینترنتی

پرداخت های اینترنتی
IPG

این خدمت امکان پرداخت آنلاین وجوه مشتریان وب سایت‌های فروشگاهی عرضه‌کننده کالا و خدمات را فراهم می‌کند.مشتری پس از تکمیل مشخصات و مراحل انتخاب کالا از سایت وارد درگاه پرداخت اینترنتی( IPG )شده و به راحتی مبلغ خرید را ،آنلاین پرداخت می نماید.

0
پایانه های فروش
0
پایانه های فروش سیار
0
پروژه های اجرا شده

ما در موج پرداخت به چه فعالیتهای مشغول هستیم
با توجه به پیشرفت صنعت پرداخت و خدمات بانکداری با تحقیق و بررسی همکاران بخش توسعه بروزترین و با کیفیت ترین ابزارها و پلتفرمهای مدرن جهت ارائه خدمات به مشتریان و همکاران بکار گرفته ایم
که برای آشنایی هرچه بیشتر با خدمات ما روی لینک کلیک کنیدراهکارهای سازمانی

                                              درباره ما
شرکت ارتباطات فراگیر موج گستر که با هدف گسترش شبکه در حوزه فن آوری ارتباطات و ارایه خدمات مدرن پرداخت الکترونیک تاسیس گردید و در حال حاضر به عنوان یکی از شرکت‌های دارای مجوز در حوزه پرداخت الکترونیک مشغول به فعالیت است. این شرکت با برخـورداری از تجربه چندین ساله و دانش و تخصـص مدیران و همکاران و شرکای تجاری ماهر به عنوان یک گروه توانمند با تکیه بر فناوری‌های روز دنیا، به لطف خداوند توانسته ایم حوزه وسیعی از خدمات پرداخت الکترونیک و حوزه فن آوری ارتباطات را بدست بگیریم .

تهران میدان رسالت جنب مسجد الرسول طبقه بالای پلیس بعلاوه 10
02191691597-8
09128618890